AVSLUTADE AUKTIONER
HARDI SPRUTA ÅRSMODELL 1998
Hardi Spruta Årsmodell 1998
Hardi Spruta Commander 2800 24 m
Objekt nummer:10895
Årsmodell: 1998
Uppställningsplats: Rinkaby
Kontaktperson: Gustaf Thuresson
tel nummer: 044-7813103
L4000 styrdator Tripletter
Preparatpåfyllare,
spruttestad 130531
4 delavstängningar
Däck 11,2R44,
färskvattentank
Två st munstycken på tripletten,
4410-20, 4110-14,
svetslagningar på några ställen på ramen, trasig kraftuttagsknapp
trasig lykta vänster bak
sprutan är i bra bruksskick
däck bak 60 %
Skick (1-5) 3
Klicka på bilden för förstoring (10st bilder)
Budhistorik:
(uppdatera)
(visa alla)
Bixtra
25 000 kr
Nisse2
10 000 kr
janbonde
9 000 kr
Nisse2
8 000 kr
(Totalt antal bud:
4 st
)
Utropspris:
0 kr
Normalpris:
145 000 kr
Högsta bud:
25 000 kr
Inropsavgift:
2 500
kr tillkommer.
Reservationspris:
Ej uppnått
Auktionens status:
Auktionen avslutad
E-post
ogiltig e-post.
Lösenord
Kom ihåg mig.
Bli medlem
Glömt ditt lösenord?
Copyright 2024 © Market Time AB