Välkommen till våra budgivningar! Här gör du din bästa affär!
AVSLUTADE AUKTIONER HARDI SPRUTA ÅRSMODELL 1998

Markettools

 Hardi Spruta Årsmodell 1998

Hardi Spruta Commander 2800 24 m
Objekt nummer:10895
Årsmodell: 1998

Uppställningsplats: Rinkaby

Kontaktperson: Gustaf Thuresson
tel nummer: 044-7813103

L4000 styrdator Tripletter
Preparatpåfyllare,
spruttestad 130531
4 delavstängningar
Däck 11,2R44,
färskvattentank

Två st munstycken på tripletten,
4410-20, 4110-14,
svetslagningar på några ställen på ramen, trasig kraftuttagsknapp
trasig lykta vänster bak
sprutan är i bra bruksskick
däck bak 60 %

Skick (1-5) 3

Klicka på bilden för förstoring (10st bilder)

Budhistorik: (uppdatera) (visa alla)
 Bixtra
25 000 kr
 Nisse2
10 000 kr
 janbonde
9 000 kr
 Nisse2
8 000 kr
(Totalt antal bud: 4 st)

Utropspris: 0 kr
Normalpris: 145 000 kr
Högsta bud: 25 000 kr
Inropsavgift: 2 500 kr tillkommer.
Reservationspris: Ej uppnått

Auktionens status:
Auktionen avslutad

coverup
Logga in
E-post

Lösenord

Annonshuvud
Inga annonser